Maksimum Hız
Yüksek Performans
Hızlı Bağlantı
Ayrıcalıklı Fırsatlar
Zahmetsiz İptal
Sizi Arayalım

ÖNE ÇIKAN TARİFELER

ZİRVE BELNET 50 Mbps

₺ 500.00 /Aylık

 • 12 Ay Taahhüt
 • Adil Kullanım Kotası
 • Tarife Aşımı
 • Telefon Hattı Gerekliliği
 • Hız Düşümü
 • Sürpriz Fatura yok
İncele
ZİRVE BELNET 24 MBPS

₺ 425.00 /Aylık

 • 12 Ay Taahhüt
 • Adil Kullanım Kotası
 • Tarife Aşımı
 • Telefon Hattı Gerekliliği
 • Hız Düşümü
 • Sürpriz Fatura yok
İncele
Kurumsal Simetrik

Kurumsal Simetrik

Detay
Kurumsal Asimetrik

Kurumsal Asimetrik

Detay
Bireysel

Bireysel

Detay
Sosyal

Sosyal

Detay
frame
İNTERNETİN EN HIZLI HALİ

METRO İNTERNET

Metro Ethernet; öncelikli olarak orta ve büyük ölçekli şirketler olmak üzere, internet kullanımının yoğun olarak yapıldığı yerlerde tercih edilen kurumsal bir internet hizmetidir.

Metro ethernet ya da Metropolitan Area Network (MAN), bir metropol alanında iki veya daha fazla konumu, yüksek hızlı veri bağlantısıyla güvenli bir şekilde bağlayan özel veri devreleridir.

Metro ethernet, Yerel Alan Ağını (LAN) iki veya daha fazla işyeri arasında LAN'a veya metro alanındaki bir saha dışı veri merkezine bağlamak için basit ve güvenilir bir yol kullanır.

İncele
bilgi-guvenligi
sikca-sorulan-sorular

Sıkça Sorulan Sorular

BİZE SORUN, CEVAPLAYALIM...

Abonelik için ofisimize şahsen başvuru yapabileceğiniz gibi internet sitemiz üzerinden başuru evraklarının çıktısını alıp doldurduktan sonra gerekli evrakları ofisimize ulaştırarak da başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz.

TC uyruklu vatandaşlar için (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir); Kimlik belgesi aslı ve fotokopisi (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport) Kurumsal bağlantılar için ek olarak Ticaret Odası Kaydı ve Vergi Levhası Fotokopisi Talep edilir.

İnternet nakil işlemi KazanBel Net Ofisleri üzerinden yapılabilmektedir. Nakil İşlemi sadece hizmetimizi kapsayan bölgeler için geçerlidir. Nakil yaptırmak isteyen müşteri veya vekalet verdiği kişi, kimlik belgesi ile başvuru yapabilir. Nakil işleminde müşterinin naki

İnternet hattı tesis edildiğinde, aksi belirtilmemişse internet´e Dinamik IP ile bağlanılır. (IP numarası, Internet´e giren herkese sistem tarafından verilen kimlik numarasıdır). Bilgisayarına uzaktan erişim yada bir web sayfası yayımı olanağı isteyen kullanıcının Sta

Ofisimizden nakit veya kredi kartı ile, internet sitemiz üzerinde bulunan Online İşlemler bölümünden kredi kartınız ile, Havale ve EFT yolu ile hesabımızın bulunduğu bankalara hesaptan hesaba ödeme yolu ile ödeme yapabilirsiniz.

Firmamız E-Fatura mükellefi olduğundan faturalarınız sistemimize kaydettiğiniz mail adresine gönderilmektedir.

Çağrı merkezimiz üzerinden sabah 09:00 ve akşam 22:00 saatleri arasında ( Pazar günleri hariç ) bizlere ulaşabilirsiniz. Mesai saatlerimiz içerisinde çağrı merkezi personellerimiz size yardımcı olacaklardır. Mesai saatleri dışında yine çağrı merkezi üzerinden arıza ka

Firmamız internet servis sağlayıcı kapsamındadır ve dış ortamdan evinize gelen kabloya internet vermekle yükümlüdür. Modemin çekim alanı için herhangi bir garanti vermeyeceği gibi ilgili çekim kapasiteside firmamız ile ilgili değildir. Hali hazırda elinizde bulunan mo

Firmamız Ulaştırma Bakanlığına bağlı Bilgi Teknoloji Kurumu(BTK) tarafından İnternet Servis Sağlayıcı lisansı ile yetkilendirilmiştir. https://yetkilendirme.btk.gov.tr adresinden firmamızı sorgulayabilirsiniz.

İNTERNETTE ÖZGÜRLÜĞÜN KEYFİNİ YAŞAYIN

Kotasız yüksek hızlı internet tarifeleri sizi bekliyor.

not found
Sevgiyle Bağlıyoruz

Her şey iletişim ile başlar. Ailenize, arkadaşlarınıza ve dünyanıza her zaman bağlı olduğunuzdan emin olmak için yanınızdayız.

Alanında bir ilk
Alanında Bir İlk

Türkiye'de ilk kez bir belediye tarafından hayata geçirilen uygulama ile İnternet Servis Sağlayıcılığı ve Altyapısı hizmeti veren şirketiz.

Farkımız
Lisanslıyız

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanlığı'ndan (BTK) lisansımızı alarak faaliyete başladık.

Farkımız
Farkımız

Kaliteli, kesintisiz, daha hızlı ve uygun fiyatlı paketler ile hizmet vermekteyiz. Öneri ve Taleplerinizi lütfen bizimle paylaşın.

Uzman Destek
Uzman Destek

İlçemizdeki internet altyapısının yetersiz olmasından kaynaklanan şikayetler üzerine, ev ve iş yerlerinde interneti olmayan vatandaşları internetle buluşturuyoruz.

Altyapı Gerekliliği yok
Altyapı Gerekliliği Yok

Bulunduğunuz bölgede altyapı olmasa dahi, hizmetimizin kapsama alanı içerisindeyseniz internet bağlantısı alabilirsiniz.

Çevre Dostuyuz
Çevre Dostuyuz

Kağıt faturalara veda ediyoruz. Kağıt karmaşası ya da kaybı ile uğraşmadan faturalarınıza istediğiniz zaman, istediğiniz yerde internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kotamız yok
Kotamız Yok

Sınırsız kullanım ve sizi yavaşlatmayacak bir bağlantı elde ederek, ister sıradan bir internet kullanıcısı, ister profesyonel bir oyuncu olun, sizin için mükemmel internet paketlerine sahibiz.